Широкоформатний друк-це один з найбільш популярних способів в поліграфії. Він цінується в сучасному світі за свою оригінальність і якість нанесення фарб. Незважаючи на чудові візуальні, а також фізичні властивості вартість виробу має доступну вартість.

Широкоформатний друк Київ

Основною перевагою даного виду є можливість нанести будь-які відтінки в максимально яскравому кольорі. Такі вироби привертають увагу багатьох людей, якщо вони застосовуються в громадському місці. Завдяки цьому Широкоформатний друк часто використовується в рекламних цілях. З її допомогою виробляються вивіски, банери, плакати.

Широкоформатний друк-переваги:

  • Висока якість друку;
  • Використання різних поверхонь для нанесення фарби;
  • Доступна вартість послуги;
  • Довгий термін експлуатації виробу;
  • Висока стійкість до зовнішніх впливів;
  • Нанесення фарби на поверхню нестандартних розмірів.

Також варто відзначити довгий час експлуатації виробу, виготовлене за допомогою такого друку. При виробництві використовується спеціальна фарба і спосіб її нанесення. За рахунок цього поверхня виробу стійка до багатьох зовнішніх впливів. Вона не вигоряє на сонці, їй не страшна підвищена вологість. Завдяки цьому виріб зберігає свій первозданний зовнішній вигляд довгі роки, не втрачаючи своїх основних якостей — радувати власника і залучати клієнтів.

Скористайтися послугою –  широкоформатний друк Київ

Широкоформатний друк нашою компанією проводиться на таких матеріалах, як папір, пластик, плівка, полотно. Вона застосовується для створення виробів, використовуваних для інтерєру квартир і з метою реклами у підприємців. Ми гарантуємо високу якість підсумкової роботи і доступну вартість послуги для всіх клієнтів. Для консультації досить звернутися до фахівців компанії, вони дадуть відповідь на всі присутні питання.

Ознайомтеся з цінами інтер’єрної широкоформатного друку і зовнішнього друку.