Виготовлення та друк мед журналів (медичних журналів) та бланків, виготовлення журналів для діловодства, виготовлення журналів з охорони праці – все це ви можете здійснити у нашій поліграфічній компанії. Деякі друкарні займаються як друком журналу від 1 екземпляра (друк журналів малим тиражем), і великими замовленнями (друк журналу тираж 1000 екземплярів). Для виробництва такого роду продукції потрібне особливе обладнання та серйозний досвід, всі маніпуляції проводяться під строгим контролем технологів, оскільки якісно надрукований журнал – запорука його популярності. Багато споживачів більше уваги звертають на зовнішню оболонку, ніж зміст статей і фото.

Друк журналів на замовлення – особливості послуги

Збір інформації, написання статей, підбір фото та редагування всього матеріалу – це лише частина масиву роботи, в результаті якої народжується журнальна продукція. Наша компанія використовує лише найновіше обладнання для поліграфії, завдяки чому зображення виходить чітким, яскравим та довговічним.

Зараз найчастіше застосовується офсетний друк журналів. Вона складається з кількох послідовних етапів:

  • Верстка. Досвідчений співробітник на комп’ютері із застосуванням спеціалізованого програмного забезпечення готує образ майбутнього видання. В результаті всі складові знаходяться саме в такому положенні, яке заплановано: фото, малюнки, рамки, текст і т.д. Таке зображення називається макетом.
  • Гра кольорів. Не всі знають, але повна палітра відтінків складається лише з чотирьох кольорів: жовтого, чорного, бірюзового та малинового. Їхні поєднання і роблять картинку такою багатобарвною і багатогранною, якою ми її бачимо. Для перенесення зображення макета, збереженого в пам’яті комп’ютера, використовується спеціальна програма. Вона визначає, де та в якій кількості потрібно проставити більше або менше точок одного з чотирьох кольорів. У результаті виходить чотири різні картинки, вони переносяться на плівки. Цей процес називається кольороподілом. Цифровий друк журналів передбачає саме таку технологію нанесення.
  • Виготовлення друкарських форм. Кожна з готових чотирьох плівок наноситься на спеціальну пластинку з алюмінію або пластику. Після цього зображення піддається впливу світла. В результаті в деяких місцях утворюється маслянисте покриття, до якого добре прилипатиме фарба.
  • Безпосередньо робота друкарської установки. Друк глянцового журналу, зазвичай, відбувається із застосуванням устаткування, що складається з циліндричних блоків. На одні наноситься гнучка друкована форма, до них подається фарба, що прилипає до деяких ділянок (маслянистих). Інші циліндричні валики змочені водою, яка змиває залишки фарбуючих пігментів. У всій роботі верстата головним є офсетний валик, він переносить картинку на паперовий лист. Вся процедура повторюється чотири рази за кількістю друкованих форм.
  • Друк періодичних журналів закінчується розрізанням великих заготовок на маленькі листи та скріпленням їх особливим способом.

Замовити журнали у нашій друкарні вигідно

Перелічимо кілька переваг нашого виробництва:

  • Ми працюємо лише з новітньою технікою. Деякі компанії ще використовують старі методи виготовлення журналів у твердій палітурці, це недоцільно, оскільки продукт виходить з низькою якістю.
  • Наші співробітники напрацювали великий досвід. Ми надаємо різні послуги: друк медичних журналів, друк журналу а5 (друк міні-журналів), друк фото журналів і т.д. Ми навчилися робити будь-які замовлення, індивідуально та творчо підходимо до бажань кожного конкретного клієнта.
  • Робимо все швидко та дешево. Цим можуть похвалитися далеко не всі друкарні у Києві. Приймаємось за термінові замовлення.
  • Робимо знижки при оптових закупівлях. Це приємний бонус для незмінних замовників.

Ми справжні професіонали у поліграфії, надаємо всі можливі друкарські послуги недорого та оперативно. Усім нашим клієнтам гарантовано забезпечений особистий індивідуальний підхід та комфортні умови обслуговування. Довіртесь нам – ми знаємо, як зробити ваш бізнес прибутковим!