Ч/б копіювання

Формат А2 А1 А0 (1 м кв.)
<Ціна 11,00 15,00 30,00

Кольорове копіювання

       

Заповнення сторінки

Формат

А2

А1

А0 (1 м кв.)

5% (текст, чертеж)

45,00

70,00

115,00

50%

60,00

90,00

155,00

100% (фото)

70,00

105,00

205,00

Ксерокопія та її значимість

Ксерокопія – це один з найбільш популярних напрямів нашої друкарні. Життя в умовах сучасності просто неможливо уявити без ксерокса та його широких можливостей. Копії різноманітних паперів, книг та важливих документів необхідні не тільки студентам та офісним працівникам – вони потрібні скрізь. А кольоровий широкоформатний друк зображень та колажів дозволить Вам розфарбувати обридлі будні яскравими враженнями.

Ми оперативно виконаємо будь-який обсяг, а Ви вчасно отримаєте високоякісні копії фотографій, документів чи креслень. Розумна ціна замовлення стане одним з приводів звернутися до нас повторно.

Види копіювання

Ми з радістю виконаємо копіювання форматів А2, А1 та А0 за короткий проміжок часу. У нас Ви можете замовити як монохромний, так і кольоровий друк. Ми застосовуємо тільки сучасне та перевірене обладнання – інженерні системи Xerox Synergix 510 DPS та Xerox Synergix 8825, а також широкоформатні принтери. Дані пристрої здатні забезпечити вражаючу швидкість друку, якісну кольоропередачу та чудову градацію сірих кольорів.

Іноді для копіювання документів недостатньо чорно-білого друку, і тому наша друкарня пропонує кольорову ксерокопію будь-яких документів та фотографій на кольоровому принтері з високою роздільною здатністю.

Наші спеціалісти з однаковою майстерністю роблять копії паперових носіїв з текстовою інформацією, копії схем, креслень, фотографій та малюнків. Ми ніколи не здійснюємо копіювання на папері низької якості. Ви не побачите чорних розводів та брудних слідів після друку завдяки використанню найсучасніших пристроїв.

Ксерокопія в Києві: швидко та доступно

Ксерокопія в Києві допоможе Вам заощадити свій дорогоцінний час, а невисока вартість робить цю послугу особливо вигідною. Досвідчені фахівці нашої компанії у стислі терміни виконають Ваші побажання та прохання будь-якої складності. Ми намагаємося приймати та виконувати Ваші замовлення якомога швидше. Наші переваги:

  • Висока швидкість роботи
  • Піклування про клієнтів
  • Зручне розташування
  • Нове обладнання
  • Доступні ціни

Завдяки детальній карті Ви з легкістю знайдете наш офіс у столиці. Контактні дані, що розміщені на нашому сайті, допоможуть Вам зв’язатися з нами та поставити свої запитання співробітникам друкарні. Пам’ятайте: звертаючись до нас, Ви приймаєте вірне рішення!