Виготовлення табличок різної спрямованості займає певний час і потребує використання спеціалізованого професійного поліграфічного обладнання, яким устаткована наша типографія ПринтЦентр в Києві. Ми беремося за термінове виготовлення табличок без втрати якості та кількості. Наша компанія вже давно працює у сфері поліграфії та надання рекламних послуг, ми знаємо все про різні напрями друкарні: друк оголошень, журналів, листівок тощо. Замовлення табличок займає особливе місце у нашому переліку: замовити таблички недорого можна тільки в нашій компанії.

Друк табличок – особливості послуги

Ці вироби відносяться до інформаційної продукції, але привертаючи увагу потенційних клієнтів, стають атрибутом рекламної спрямованості. Тому від табличок залежить успішність вашого бізнесу.

Способи виготовлення рекламних табличок:

 • Оракал. Це інша назва полівінілхлориду (ПВХ). Наприклад, можна замовити виготовлення табличок на самоклейці для небезпечного вантажу. Самоклейки відмінно витримують перепади температур, вплив вологи і довго не вицвітають. А за допомогою сучасного плоттерного різання можна отримувати вироби будь-якої форми, що кріпляться практично до будь-якого матеріалу.
 • Ультрафіолет. Висихання нанесеного зображення відбувається під впливом УФ-випромінювання. Це екологічний та зручний спосіб виконати друк вуличних табличок.
 • Композит. Два листи алюмінію складаються разом, а посередині міститься особливий наповнювач. Такі таблички мають великий термін служби.
 • Акрил. Інша назва – оргскло. Вироби відрізняються високою міцністю та низькою питомою вагою. Їх можна активно використовувати у вуличних умовах.

Виготовлення табличок у нашій друкарні в Києві

Ми займаємося різними замовленнями:

 • Виготовлення табличок організації. Додамо ваш логотип, адресу та будь-яку іншу інформацію.
 • Виготовлення табличок із написами (замовлення рекламних табличок). Сюди належить будь-яка інформація, яка не заборонена законодавством.
 • Виготовлення кабінетних табличок. Ви самі вибираєте шрифт, колір і регалії, що вписуються.
 • Виготовлення наліпок табличок. Це замовлення має особливу популярність, оскільки вироби зручно застосовувати.
 • Виготовлення вивісок та табличок. Виконуємо продукцію будь-якого формату та розмірів: від великих вивісок супермаркетів до маленьких виробів невеликих фірм.
 • Виготовлення табличок вказівників (навігаційних). Все замовлення проводиться в одному стилі та форматі.
 • Виготовлення табличок на маршрут, під’їзди. Актуальна пропозиція в нинішніх умовах: міська влада не завжди дбає про такі дрібниці.

Зробіть замовлення у нас – ми відповідально ставимося до кожного клієнта, всі послуги виконуємо точно у термін або раніше. З питань, що виникли, звертайтеся до наших консультантів: вони розрахують приблизну вартість і порадять найвигідніший для вас вибір. Ми виконуємо термінові замовлення та індивідуальні, нестандартні бажання клієнтів. Зверніться до нас – ви залишитеся задоволені та приведете до нас своїх партнерів!