Фірмовий логотип або бренд, надруковані на конвертах, це стиль і впізнаваність компанії. Незважаючи на появу інтернету, розсилка в поштових конвертах не втрачає своєї актуальності. Гарний і незвичайний конверт виділяється на тлі звичайної кореспонденції, привертає увагу і покращує імідж відправника.

Особливості процесу друку на конвертах

Друк – процес трудомісткий, елементарна друк на поштових конвертах або конвертах для листів вимагає уваги. Під час друку малюнки і символи можуть зміститися або потрапити на поля, конверти можуть зупинятися, іноді їх потрібно розгортати вручну.

Перш ніж приступати до друку, потрібно врахувати безліч чинників:

 • розмір – формат розсилки повинен відповідати конверту, конверти для грошей і листівок відрізняються від конвертів для листів і реклами;
 • папір – звичайний папір підійде для замовлень на масову розсилку, для клієнтів і замовників краще вибрати папір преміум-класу;
 • відповідність дизайну очікуваного ефекту від розсилки – перед друком слід упевнитися в тому, що комп’ютерний варіант і друкований збігаються, інакше доведеться робити замовлення ще раз;
 • обсяг друку – чим більше тираж надрукованих конвертів, тим менше їх собівартість.

Різновиди друкованих конвертів

Є кілька технологій друку на конвертах, які відрізняються процесом виконання:

 1. Трафаретний або шовкографія. Друк насиченого відтінку, можна наносити на рельєфну папір темного кольору. Трафарет – дорогий спосіб друку, використовується для продукції високої якості, тому вигідно робити великі замовлення. Ідеально для конвертів представницького класу.
 2. Цифровий друк на конвертах. Швидкий і економічний метод надрукувати невеликий тираж конвертів. Годиться для інформаційної та рекламної розсилки. Ця технологія не призначена для конвертів з прозорими віконцями.
 3. Гаряче тиснення. Дорогий метод поліграфії, при якому написи і логотипи робляться з фольги будь-якого відтінку. Підходить для конвертів темних тонів.
 4. Офсетний друк на конвертах. Процес спрямований тільки на великі тиражі, індивідуальні замовлення будуть коштувати дорого. Технологія відрізняється яскравими фарбами і наноситься тільки на вироби стандартного типу.
 5. Флексографія. Єдиний метод, що підходить для друку продукції нестандартного розміру і матеріалу, наприклад, друку на конвертах картонних або декоративних. Для виготовлення застосовуються дорогі еластичні форми, тому дешевше друкувати конверти оптом.

Друк на конвертах в Києві

Компанія «Принт-Центр» приймає замовлення на будь-який вид друку. Працюємо з великими тиражами і індивідуальними замовниками. Вартість робіт залежить від кількості друку і складності технології. Наша друкарня в Україні контролює кожен етап друку конвертів, не допускає появи браку.

Професіонали компанії «Принт-Центр» швидко і якісно виконають строкову друк на конвертах, візьмуться за замовлення будь-якої складності в найкоротші терміни, Всі замовлення оптом і в роздріб виконуються в обумовлений час, ціни потрібно уточнювати заздалегідь. У нас можна дешево надрукувати найрізноманітніші конверти – від рекламної продукції до запрошень на заходи.

Ось лише деякі види робіт, які доступні для наших клієнтів:

 • двосторонній друк на дизайнерських конвертах;
 • друк на конвертах для дисків (на cd конвертах);
 • друк на горизонтальних конвертах а4;
 • друк на пластикових і декоративних конвертах.

Печаткою користуються різні компанії, туристичні агентства, магазини і банки. Стильні конверти призначені не тільки для розсилки договорів, рахунків та реклами. Незвичайна друк прикрасить, конверти з грошима, листівками або подарунками.