Післядрукарська обробка

Кількість

А5

А4

А3

А2

А1

А0

1…9 шт.

15,00

18,00

25,00

40,00

60,00

100,00

> 10 шт.

12,00

15,00

20,00

30,00

50,00

80,00

Ламінація – це можливість захистити конкретний документ від механічних пошкоджень, розривів, вологи. Завдяки цій технології документ зберігає зовнішній вигляд навіть при відсутності щільної, твердої обкладинки.

Матеріали для покриття

Обробляти потрібно ті матеріали, які часто використовуються. Обов’язково підлягають ламінації членські картки, закладки, навчальні матеріали, картки, прас-листи, меню закладів харчування. Можна побачити покриті сторінки в книгах, обкладинки. Варто звернути увагу і на те, що завдяки даному процесу кольори на деталях стають яскравішими .

Рекомендують проводити подібну дію по відношенню до друкованих деталей, які використовуються в вологих, брудних приміщеннях. Наприклад, інструкції з експлуатації, багаторазові етикетки, аварійні вивіски.

Важливо потурбуватись про ламінування документів з цінами доступними, які будуть використовуватись постійно (пенсійне, водійське посвідчення, посвідчення особи і ін.).

Переваги ламінованих документів

Обгорнуті в плівку вироби мають свої переваги:

 • презентабельний зовнішній вигляд;
 • стійкість до вологи, пилу;
 • стійкість до механічного впливу (тертя, згинання, складання);
 • надійність, адже їх практично неможливо розірвати;
 • Немає загнутих куточків, надривів;
 • Кольори документів досить насичені.

Гаряче ламінування

Під час цього процесу на поверхню вибраного документу наноситься прозора плівка, діє гарячий тиск. Завдяки подібному покриттю виріб не боїться зовнішніх факторів і гарно виглядає. Ламінація в Києві може виконуватись по відношенню до будь-яких довгострокових документів.

При гарячому режимі використовують спеціальний пристрій. Він здатний виконати завдання незалежно від тиражу і вибраного формату. Полімерна плівка, яка використовується для покриття, може бути двох видів – глянцева, матова. Також може відрізнятись по товщині. Однак обидва види плівки досить міцні і якісні.

До переваг гарячого варіанту покриття варто віднести такі моменти:

 • можливість працювати з більш товстими плівками;
 • можна мити, не переживаючи за документ і його дані;
 • деякі зображення, букви можуть ставати більш яскравими.

Холодне ламінування

Даний процес проходять ті вироби, на які не можна впливати високою температурою. Наприклад, це можуть бути фотографії з УЗД, чеки з касових апаратів. Якщо їх почати обробляти з дією гарячого тиску, то вони почнуть чорніти і вся інформація, яка була на них, пропаде. Саме для них виконується холодна ламінація. Тут нагрівання не проходить. полімерну плівку приклеюють лише за допомогою тиску.

Ця плівка буде легше відшаровуватись, тому вважається короткочасним рішенням. Даний варіант буде актуальним, якщо клієнт захоче пізніше позбутись плівки.

До переваг холодної ламінації документів в Києві відносять такі нюанси:

 • можливість виконати одностороннє ламінування;
 • плівку можна швидше і безпечніше для документа відокремити;
 • через відсутність процесу нагрівання немає сторонніх запахів.

Чи всі документи можна ламінувати

Закон дозволяє покривати плівкою різні документи, адже їх потім можна легко копіювати і сканувати. Для ідентифікації використовують номер, який вказаний на документі.

В такій ситуації може існувати лише одна проблема – печатки, нові записи. З обгорнутих матеріалів не може зніматись покриття, тому на них неможливо поставити нові печатки, внести додаткові відомості. Якщо ви знаєте, що збираєтесь регулярно їздити в інші країни, брати шлюб за кордоном, навчатись чи ще щось, тоді варто не ризикувати і не поспішати з ламінуванням документів.