Дизайнерський картон відноситься до одного з найбільш якісних і дорогих видів матеріалів, які використовуються для виготовлення представницької продукції. Це можуть бути як візитні картки, листівки, так і м’які обкладинки книг, рекламні брошури, каталоги, а також деякі варіанти презентаційної упаковки.

Нами здійснюється офсетний друк на дизайнерському картоні різних фактур (гладкому, матовому, текстурному). Ми виробляємо продукцію практично в будь-якому форматі, малим або великим тиражем.

Особливості офсетного друку на дизайнерському картоні

Основні переваги полягають у високій якості, швидкості і значної економії. Витрати на випуск поліграфічної продукції істотно знижуються при великих тиражах. І якщо вам необхідна недорога друк на дизайнерському картоні, то саме офсетний метод стане ідеальним рішенням.

З інших достоїнств виділимо те, що кожна окрема партія може бути уникализировать. Досягається це завдяки використанню многофактурность паперу. Це може бути картон:

 • з поверхнею, що імітує дерево, шкіру, тканину та ін. Нанесене зображення виглядає яскраво і насичено, а сам матеріал дуже приємний на дотик;
 • металізований. Це ідеальний варіант для випуску оригінальної презентаційної продукції (візиток, листівок, меню, брошур);
 • з тисненням (одностороннім або двостороннім);
 • тонований.

Наша поліграфія також здійснює друк на дизайнерському оксамитовому картоні. Це прекрасне рішення, щоб виділитися на тлі конкурентів і привернути увагу своєї цільової аудиторії.

Ми не просто випускаємо друковану продукцію, а й враховуємо іміджеві особливості кожної компанії, яка до нас звертається. Нанесення логотипів, використання корпоративних кольорів і фірмових знаків – ось що ми можемо вам запропонувати.

При необхідності у нас можна замовити друк на темному, золотом дизайнерському картоні, додаткову постдрукарського обробку (закруглення кутів, фігурну вирізку і ін.).

Цифровий друк на дизайнерському картоні в Києві

Якщо ви хочете залишити заявку на невеликий тираж, то ми готові вам запропонувати вигідну альтернативу офсетному виробництва. Наша цифровий друк на дизайнерському картоні (друк цифрою на дизайнерському картоні) підійде і для тих, кому потрібно терміново виготовити рекламні брошури та листівки, презентаційні матеріали в Україні.

З переваг виділимо:

 • можливість замовлення невеликих партій;
 • висока швидкість виконання робіт. Така друк на дизайнерському картоні А6, А3 і інших форматів здійснюється максимально швидко. У деяких випадках готову продукцію можна забрати з друкарні вже через 2-3 години;
 • унікальність кожної окремої одиниці. Це зручно для тих клієнтів, які хочуть отримати партію матеріалів з оригінальним оформленням кожного окремого примірника.

Підсумкова вартість багато в чому залежить від обсягу та складності роботи. Уточнити ціни ви завжди можете у наших співробітників.

Продукція з цифровою і офсетним друком на дизайнерському картоні

Наша поліграфія пропонує як друк листівок на дизайнерському картоні, так і виготовлення більш об’ємних матеріалів. Незалежно від того, чи зацікавлені ви у випуску друкованої продукції для мобільних стендів або банерів, – ми зможемо вирішити будь-яке завдання.

Наша широкоформатний друк на дизайнерському картоні відрізняється деталізацією картинки, насиченістю кольорів, чіткістю зображення. Причому варто подібна послуга відносно дешево. Ми також пропонуємо вам розробити дизайн, якщо свого шаблону у вас немає.

Наші співробітники:

 • готують макет;
 • роблять друк кольоропроби;
 • надають матеріали замовнику для узгодження;
 • друкують тираж.

У нас ви можете також замовити друк фото на дизайнерському картоні або виробництво м’яких обкладинки для вашої майбутньої книги. Придбати продукцію можна як дрібним, так і великим оптом. Незважаючи на те, що всі наші матеріали і так коштують порівняно недорого, в останньому випадку ціна знижується ще більше.

Ми працюємо не тільки в Києві, а й по всій Україні. Залишити свою заявку можна на сайті або за телефоном.