Наша друкарня займається виготовленням вкладок, використовуючи різні методи. Це дешевий спосіб реклами, інформаційного оповіщення, повідомлення інформації до покупців, нагадування. А друк вкладиша у листівку дозволяє використовувати його для привітань з будь-яким торжеством. У друкованої продукції багатоконкурентні переваги в порівнянні з іншими видами реклами. Вона недорога та інформативна.

Види вкладишів для друку

Це можуть бути звичайні листівки з двостороннім та одностороннім друком, запрошення на святкові заходи, листівки, міні-буклети, інструкції. Останнім часом став популярним друк вкладишів на напівпрозорій кальці. Такі вироби мають дуже ефектний вигляд.

Недорогий друк вкладишів у Києві

Ми пропонуємо наступні послуги:

  • Однобарвний друк на папері.
  • Повнокольоровий друк на кальці
  • Друк на спеціальному дизайнерському папері.
  • Друк вкладишів для постільної білизни.
  • Поліграфія на картоні.
  • Шовкографія. Один з різновидів трафаретного друку.
  • Тиснення з підбором спеціальних фарб будь-яких колірних гам та інші варіанти друкарні.

Сучасний друк вкладишів на замовлення

Сучасні методи друку дозволяють швидко та недорого виготовити будь-які вкладиші з інформацією чи малюнком. У компанії «ПринтЦентр» можна замовити друк оптом будь-яким тиражем. Великий досвід роботи та сучасне обладнання дозволяють оперативно виконувати замовлення будь-якої складності. Вкладиші на замовлення можуть бути роздруковані в чорно-білому або кольоровому варіанті на будь-якому матеріалі. Ми пропонуємо нашим клієнтам індивідуальний підхід та своєчасне обслуговування за найкращими цінами.

Головною перевагою співпраці з компанією є висока якість сучасної поліграфії із застосуванням передових технологій. Не менш важливою перевагою придбання оптом вкладишів на замовлення та іншої друкованої продукції є низька вартість. Ціна друку вкладишів залежатиме від кількості партії, терміновості та складності виконання замовлення.

Компанія виконує послуги термінового друку. Подати заявку можна безпосередньо в офісі або в режимі онлайн.