Виготовлення етикеток – потрібна послуга серед підприємців, що випускають власну продукцію. З її допомогою можна грамотно просувати бренд та залучити постійних покупців. Чим яскравішим і привабливішим виглядає етикетка, тим вищі шанси, що саме вашу продукцію оберуть покупці в магазині.

Етикетки на замовлення: особливості виробів

Основне завдання етикеток – надання споживачам інформації про характеристики та властивості товарів. Там може бути нанесена текстова частина, малюнки, інформаційні знаки. Друк етикеток на пляшки або іншу продукцію можна замовити у друкарні, а потім самостійно наклеїти їх на сам товар чи упаковку. За потреби можна щодня замовляти невеликі тиражі, регулярно змінюючи та доповнюючи їх.

Використання друкарні сучасного обладнання дозволяє створювати барвисті етикетки з високою якістю зображення. Є можливість застосовувати різні шрифти, колірні рішення та переходи тонів.

Вирішивши замовити етикетку на продукцію в друкарні, ви зможете вирішити наступні завдання:

 • ідентифікувати брендову лінійку та захистити товар від підробок;
 • викликати довіру та інтерес у споживачів;
 • ознайомити покупців із інформацією про продукт;
 • розповісти клієнтам про унікальність товару.

Етикетки на замовлення виготовляються відповідно до таких вимог:

 • стійкість до дії зовнішніх кліматичних факторів;
 • збереження первісного виду до закінчення терміну придатності товару;
 • написи виконані чітким і шрифтом, що добре читається.

Присутність малюнків на маркуванні не обов’язково. Але з їхньою допомогою можна посилити емоційно-мотиваційні споживчі функції.

Замовити якісні етикетки у друкарні «Принт Центр» у Києві недорого

У нашій друкарні можна замовити етикетки для вина, гельлаку, цукерок, для упаковки, біжутерії, косметики та інших товарів недорого. Ми приймаємо замовлення від клієнтів з Києва та інших міст України. До нас можна звернутися, коли потрібно терміново та дешево виготовити будь-який тираж етикеток. А якщо ви хочете заощадити ще більше, можете замовити друк промислових етикеток оптом. Чим більша партія, тим вигідніше її друкувати. Компанія здійснює жорсткий контроль за якістю продукції, тому можливість отримання шлюбу зведена до нуля.

У нашій друкарні можна не тільки замовити етикетки, але й різноманітну рекламну поліграфію:

 • брошури;
 • буклети;
 • візитки;
 • календарі;
 • листівки;
 • листівки;
 • плакати;
 • постери та іншу поліграфічну продукцію.

Види етикеток на замовлення у нашій друкарні у Києві

Друк самоклеючих етикеток

Замовлення друку самоклеючих етикеток стане виправданим рішенням для виробників продовольчих та непродовольчих товарів. Вони підходять для нанесення різні типи поверхонь. Маркування може мати будь-який розмір і формат, на нього наносять інформацію про виробника та товар, штрих-код та інші відомості.

Друк етикеток самоклеючих вигідна тим, що вони дуже зручні у використанні. Достатньо від’єднати маркування від захисного шару та розмістити його на поверхні товару або упаковки.

Друк етикеток у форматі А4

Друк етикеток А4 буде потрібно якщо потрібно промаркувати відносно невелику кількість товарів. Їх зазвичай використовують у невеликих магазинах, складах, поштових відділеннях. Маркування стійкі до стирання, після висихання барвник добре тримається на поверхні. Наклейка легко від’єднується від основи. Клейова основа екологічна та безпечна для людського організму.

Друк етикеток у рулоні

Етикетки в рулонах зручні у транспортуванні та застосуванні. Їх можна зберігати в будь-яких умовах протягом тривалого часу, і при цьому вони не втратять свою яскравість та привабливий зовнішній вигляд. Маркування можна вручну наносити на упаковку або заправляти в спеціальне обладнання (наприклад, пістолет). У рулонах також випускаються термоетикетки, які використовуються як розхідники для друку електронних ваг. Поверхня маркувань може бути глянсовою або напівглянцевою.

Друк етикеток у рулоні (рулонний друк етикеток), замовлений у нашій друкарні, буде виконаний швидко та якісно. Клієнтам надається допомога під час оформлення дизайну.

Друк етикеток із логотипом

Маркування із фірмовою символікою – відмінний маркетинговий інструмент. З його допомогою можна привернути увагу до продукції та компанії-виробника в умовах високої конкуренції. Замовивши етикетки із логотипом у нашій друкарні, ви отримаєте на виході якісну поліграфічну продукцію. Ми зможемо втілити будь-які ваші ідеї.

Друк етикеток на банки

Продукція, що випускається у банках, надходить у продаж лише за наявності етикетки. На ній має бути зазначений склад продукту, відомості про виробника, умови зберігання, термін придатності. Найчастіше для маркування банок використовуються етикетки, що самоклеяться, вони легко приклеюються до скла і надійно утримуються. Барвисте зображення прикрашає тару та мотивує споживача зробити покупку.

Замовити етикетки на банки за вигідною ціною ви зможете у нашій компанії. Ми виконаємо роботу в обумовлений термін і при цьому дуже якісно.

Друк об’ємних етикеток

Виготовлення об’ємних етикеток користується популярністю серед компаній, зацікавлених у створенні впізнаваного та незабутнього бренду. Кожен виріб обробляється зносостійким полімерним покриттям, що захищає його від пошкоджень. Друкарня «Принт Центр» має обладнання для виготовлення об’ємних етикеток на замовлення різного розміру та форми.

Друк етикеток на шампанське

Специфіка шампанського полягає не тільки в унікальних смакових якостях, а й у привабливому зовнішньому вигляді. Саме маркування дозволяє швидко знайти потрібний бренд та зробити правильний вибір. Замовити етикетки на шампанське варто виробникам, які бажають виділитися серед конкурентів та підтримувати рівень продажів на високому рівні. Краще віддати перевагу простому і лаконічному маркуванню, прикрашеному золотим або срібним тисненням.

Друк етикеток-бірок для шкарпеток

Бірки для шкарпеток виконують рекламну та інформаційну функцію. Без цього, незначного здавалося б, елемента річ не знайде свого покупця. Замовити етикетки та бирки для шкарпеток можна недорого у нас. Ми допоможемо просунути ваш бренд і зробити його впізнаваним.

Друк круглих етикеток

Друк круглих етикеток – безпрограшний варіант, адже вони викликають приємні асоціації та позитивний емоційний відгук. Наклейки добре справляються з виконанням інформаційної та естетичної функції. Підходять для маркування різних видів продукції, ними можна публікувати логотип компанії.

Друк етикеток-цінників

У магазинах цінники інформую покупців про вартість товарів та їх характеристики. Також вони виконують іміджеву функцію. Друк цінників та етикеток зазвичай замовляють у рулонах, оскільки це робить їх зручними у використанні.

Друк етикеток на прозорій плівці

Друк етикеток на прозорій плівці затребувана завдяки високій стійкості до зношування та впливу факторів навколишнього середовища. Маркування не бояться високої вологості та перепаду температур. Вони широко використовуються під час виробництва напоїв, парфумерії, косметики, харчових продуктів, миючих засобів, будівельних матеріалів.

Друк етикеток на поліпропілені

Друк етикеток на поліпропілені користується широким попитом у тих сферах, де звичайні маркування не здатні зберегти нанесену на них інформацію. Матеріал стійкий до впливу агресивного середовища та стирання, і довго не втрачає первинного вигляду. Етикетки характеризуються високою міцністю, довговічністю, стабільністю розмірів.

Друк етикеток на диски

Для ідентифікації та виділення носіїв інформації використовуються спеціальні маркування. Наша друкарня зможе виконати друк етикеток на диски у будь-яких обсягах у максимально стислий термін. Ми маємо необхідне обладнання та якісні матеріали.

Технології виготовлення етикеток у друкарні «Принт Центр»

 • Флексографічний друк етикеток. Здійснюється прямим способом, коли фарба з форми переноситься на друкарську поверхню.
 • Цифровий друк етикеток. При виготовленні друкованої продукції зображення передається безпосередньо з комп’ютерного файлу без застосування друкованих форм.
 • Офсетний друк етикеток. Зображення переноситься на поверхню зі спеціальної пластини (друкованої форми).
 • Трафаретний друк етикеток. Технологія передбачає використання друкарської форми, через яку фарба проникає на поверхню, що запечатується в тих місцях, які відповідають друкуючим елементам.

Що впливає на вартість друку промислових етикеток

Вартість друку кольорових етикеток та інших видів маркувань залежить від таких факторів:

 • терміни виготовлення;
 • якість та складність виконуваної роботи;
 • використовувані матеріали та кольори;
 • тираж.

Наша друкарня виконає друк етикеток малим тиражем чи великою партією. Вартість послуг одна з найнижчих у Києві. Але при цьому якість роботи повною мірою відповідатиме очікуванням клієнта. Для того, щоб замовити етикетки, що самоклеяться, необхідно заповнити форму на сайті або зв’язатися з працівниками друкарні по телефону.

Якщо ж у вас залишилися якісь додаткові запитання стосовно послуги друку етикеток, що виконує наша типографія “ПринтЦентр” в Києві, звертайтеся до нас будь-яким зручним для вас способом, будль ласка. Наші фахівці, менеджери будуть раді надати вам безкоштовну консультацію та відповісти на будь-які запитання стосовно послуги друку етикеток в Києві та щодо іншої поліграфічної продукції.