Копіювання та сканування в Києві

Компанія Принт Центр пропонує свої послуги з копіювання та сканування різних матеріалів в Києві. Вся робота виконується на професійному обладнанні швидко, займаючи мало часу. Для надання послуги можна звернутися в офіс в Київ або залишити заявку на сайті компанії. При виконанні роботи великих обсягів надаються вигідні умови співпраці.

Ксерокопія – призначення

Ксерокопія необхідна для отримання точної копії матеріалу на паперовому носії. Послуга користується великим попитом в різних сферах. Найчастіше звертаються студенти, викладачі, офісні працівники, торгові організації. Послуга використовується для отримання копій різних документів, навчальних посібників, рекламних матеріалів.

Формат готового матеріалу:

  • А1;
  • А2;
  • А3;
  • А4;
  • А0.

Ми пропонуємо друк з використанням кольорової, а також чорно-білої фарби. Досвідчені фахівці підкажуть як краще виконати роботу, додатково дадуть відповідь на всі присутні питання. Доступна вартість послуги робить її доступною для кожного клієнта.

Сканування – використання

Сканування документів дозволяє зробити копію будь-якого зразка в цифровому варіанті. Для надання даної послуги також використовується високоякісне обладнання, яке проходить постійне обслуговування. Компанія гарантує високий рівень виконуваних робіт.

Перевагою організації є виконання копії зразка високої чіткості на паперовому і цифровому носії. Послуга сканування часто використовується в офісній сфері, а також різними компаніями всіляких напрямків діяльності.