На сьогоднішній день маса клієнтів бажає виконати друк на оракулі, адже саме цей матеріал знайшов широку сферу застосування по всьому світу. Це особлива технологія друку, котра виконується на спеціалізованій самоклеючій плівці. Готова продукція, після того як вона покинула цех поліграфії, стає основою рекламної кампанії, частиною оригінального інтер’єру, фірмового стилю і т.д.. На сьогоднішній день широкоформатний друк на оракулі користується великим попитом на ринку, така продукція без проблем знаходить свого покупця. Але перед тим як замовити друк оракл, необхідно розібратися в цьому питанні більш детальніше.

Особливості матеріалу Оракал

Багато років назад Німецька компанія Oracal, виготовила и запатентувала одну із самих популярних самоклеючих плівок на планеті. Саме її матеріал першим з’явився на вітчизняному ринку,саме він використовується для друку різноманітної реклами, котра помітна звідусіль, саме такий матеріал зробив революцію в індустрії. Але на ринку в цілому, назва оракул закріпилася за всіма доступними самоклеючими плівками, які також можуть бути дуже якісними.

Окрім німецького виробника є ще дуже багато компаній, котрі займаються виготовленням самоклеючої стрічки. Якщо матеріал хороший, то друк на самоклеючій плівці буде якісним, якщо матеріал низької якості, то і зображення буде таким. Пам’ятайте, якщо виконується друк на самоклеючій плівці ціна на нього буде достатньо високою.

Сама плівка виготовляється в ПВХ и обробляється спеціальними захисними покриттями. Саме це дає можливість матеріалу переносити будь-які випробування, довго залишатися на відкритому повітрі, не піддаватися негативному впливу вологи, передавати чітке і яскраве зображення. Не варто економити кошти на матеріалі, адже друк на самоклеючій плівці в Києві може буде доступним, навіть якщо використовувати оригінальний оракл.

Друк на самоклеючій плівці Києв

На сьогоднішній день друк на оракулі в Києві користується великим попитом, а готова продукція використовується в різноманітних сферах. Така продукція використовується під час обклейки фасадів і вітрин, створення фірмового стилю компаній, виготовлення рекламних стендів і вивісок. Часто вінілова плівка використовується під час обклейки автомобілів або громадського транспорту. Плівка також може виступати в ролі оригінального оздоблюваного матеріалу.