Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги високоякісної рекламної поліграфії і експрес поліграфії в Києві.

Друкована поліграфія високої якості – це візитна картка нашої друкарні в Києві. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги високоякісної рекламної поліграфії і експрес поліграфії в Києві. За допомогою друку поліграфії можна зробити хорошу рекламу. Її плюси в тому, що вона не вимагає великих матеріальних витрат і досить просто інформує ваших потенційних клієнтів, вдало доповнюючи маркетингове просування через засоби масової інформації. Споживачі не будуть відчувати негатив до реклами якісної поліграфічної, адже вона менш агресивна і не тисне на них, залишаючи право вільного вибору.

Переваги нашої поліграфії в Києві:

За допомогою рекламної поліграфії, споживач може зберігати носій інформації до того моменту, коли йому він знадобиться. Наприклад, носити вашу візитку в гаманці. Гарною рекламною поліграфією можуть служити календарі різних форматів. Вони будуть використовуватися протягом цілого року і коли-небудь споживачеві може знадобитися ваша послуга і він згадає про вашу компанію, подивившись на календар.

Великий ефект реклами в поліграфії підтверджений вченими маркетологами, які довели, що найбільш дієвий для впливу на споживача контакт з рекламою звичайно ж безпосередньо перед покупкою, а не після здійснення такої. Саме на цьому поставлена система використання рекламної поліграфії (візитки, листівки, плакати та інша продукція якою багатий Київ).

Вибравши в якості рекламного агента друк поліграфії в Києві, ви працюєте не на вузьку, а на цільову аудиторію. Поліграфія іміджу (календарі, плакати, каталоги та ін.) здатна сильно впливати на вторинну аудиторію, вона впливає не тільки на самого споживача, але і на його оточення: друзів, партнерів, родичів, співробітників і знайомих.

Наша друкарня в Києві не тільки надасть необхідні для вас послуги поліграфії, а й допоможе вам вибрати розмір накладу в залежності від ваших напрямків і поставлених перед вами завдань.

Цілі і задачі друкарні Принт Центр:

поліграфіяВирішивши використовувати для просування свого бізнесу поліграфічну продукцію, ви повинні чітко визначити основний напрям діяльності, цілі та задачі, які мають бути реалізовані. Перш за все, треба вибрати те, що вам потрібно, з поліграфічної продукції. Для різних цілей є різні шляхи вирішення – прості, наприклад, листівки чорно-білі або кольорові і складні: повнокольорові іміджеві каталоги яскравих кольорів і за бажанням заламіновані. Вам потрібно визначити і тип друку, і її колір, і формат. Вам також потрібно вибрати якої щільності повинен бути папір. Залежно від призначення продукту вона може змінюватися від 80 до 130 г/м.кв. Для виготовлення листівок ідеально підійде папір з щільністю до 150-170 г/м.кв., а для створення буклетів та титульних сторінок 200-300 г/м.кв.

Друк в друкарні Принт Центр в Києві

Друк в Києві має найрізноманітніші розцінки, які залежать від матеріалу, тиражу кольорів і від багатьох інших факторів, так що у кожного замовника індивідуальні ціни. Головний фактор, що впливає на вартість – обсяг роботи і їх складність. Все це слід уточнити у виконавців замовлення.

Незалежно від ваших пріоритетних цілей. Того що вам необхідно в першу чергу: потрібно залучити клієнта або ж донести щось до нього – оперативна поліграфія ПРІНТЦ (м. Київ) вам підійде. Хочете заощадити гроші на рекламу в пресі в Києві – ви зможете замовити великий тираж різної рекламної поліграфії. На всіх етапах ведеться жорсткий контроль і спостереження за якістю продукції і дрібними недоліками, тому брак практично неможливий. У кожному індивідуальному випадку ціни краще уточнити окремо. Звертаючись за послугами поліграфії в наш центр, ви зможете отримати продукт в обмежені точними датами терміни і за зниженими цінами.

Оперативна поліграфія в Києві

Оперативна поліграфія в Києві зараз переживає період підйому – це не дивно. Як і в будь-якому іншому мегаполісі, в місті Київ друк і засоби масової інформації займають важливе місце в житті обивателів. Тут розвинені всі види поліграфії, про це можна судити ознайомившись з продукцією, представленою на ринку. Життя постійно рухається вперед, і немає нічого надприродного в тому, що товари київської поліграфії відрізняються величезною різноманітністю і вельми широким асортиментом. Адже попит на продукцію друкованої поліграфії і поліграфічні послуги в Києві зростає з кожним днем ​​- це властивість і відмінна риса великих регіонів.

Українці – читаюча нація, тому прилавки книжкових магазинів заповнені як класичними виданнями книг, так і чималою кількістю періодичних видань, виготовленням яких займається оперативний друк в Києві. Нестачі в відвідувачах дані магазини не відчувають, і у самих різних видань, будь то книга, журнал або технічна брошура, знаходяться свої читачі. Попит задовольняється планомірно, друк і поліграфія в Києві поставлені “на широку ногу”. На ряду з великими компаніями і державними підприємствами, функціонують невеликі приватні компанії, що займаються видавництвом друкованої продукції і надають різні поліграфічні послуги в Києві та прилеглих районах. Роль таких невеликих підприємств дуже велика, вони мають серед своїх клієнтів чимало солідних організацій.

Вартість поліграфічних послуг в Києві

Вартість поліграфічних послуг варіюється в залежності від якості виконуваної роботи, термінів виготовлення та деяких інших факторів. Але з упевненістю можна стверджувати, що практично кожен видавець сьогодні знаходить саме ту друкарню в Києві (або компанію, яка надає послуги поліграфії), яка задовольнить буквально всі наявні вимоги, а також врахує найрізноманітніші побажання щодо виробництва та оформлення друкованої продукції. У центрі Києва ціни на поліграфію можуть іноді здатися завищеними, але якщо замовник не має достатню кількість коштів, він завжди має можливість відшукати такі друкарні в Києві, де рівень цін буде цілком помірним, і навіть знайти, так би мовити, поліграфію дешево. При цьому, якість може в повній мірі відповідати очікуванням клієнта. Вибір компаній-виробників в даній сфері зараз надзвичайно великий.

Рекламна поліграфія

листівкаОсобливе місце на ринку поліграфії в Києві займає рекламна поліграфія. У великому місті щодня проводяться мільйони плакатів, постерів, всіляких рекламних брошур, листівок і наклейок. Поліграфія і реклама вдало поєднуються в своїй взаємодії. Рекламна поліграфія в Києві представлена ​​безліччю компаній, і, як правило, це відносно молоді компанії, що ведуть найактивнішу діяльність в області друку. Їх активність, працездатність і бажання допомогти клієнту призводять до дійсно хорошою оперативності. Деякі друкарні виконують замовлення через півгодини після їх отримання і обробки, при цьому ціни друкарень в Києві найчастіше здатні порадувати самих економних замовників; для постійних клієнтів завжди робляться знижки. Однією з таких прогресивних компаній в Києві є компанія “Принт Центр”. Спектр послуг, які ми надаємо дуже широкий, і у нас на сайті ви можете детально з цими послугами ознайомитися. Експрес поліграфія в Києві зараз користується підвищеним попитом, адже така продукція, як листівки, буклети, флаєри та запрошення, іноді вимагають дуже швидкого, оперативного виробництва. Саме в цих випадках на допомогу приходять друкарні, здатні за лічені хвилини випустити необхідну рекламну продукцію будь-яким тиражем. Ми займаємося також цифровою поліграфією, це – вимога сьогодення, коли часто доводиться діяти дуже швидко, при цьому зберігаючи і тільки покращуючи якість вироблених виробів. Ознайомившись з інформацією на сайті, звертайтеся за подальшими консультаціями до наших фахівців, і ми будемо дуже раді вам допомогти.

До Ваших послуг:
Друк закладок
Друк етикеток
Друк квитків
Друк QR-кодів
Друк табличок
Друк оголошень
Друк журналів
Друк вкладишів
Друк меню
Друк афіш
Друк анкет
Друк хенгерів
Друк банерів