У нашій компанії можна замовити друк об’яв (друк оголошень) для розклеювання. Якісне виконання такої роботи впливає на успіх рекламної компанії. Естетично та грамотно виконаний широкоформатний друк оголошення підвищує шанси відкликання на конкретну послугу. Ми надаємо різні послуги: друк відривних оголошень, друк оголошень а5 і т.д. У нас ви можете замовити друк оголошень а4, це теж досить поширений формат.

Широкоформатний друк оголошень у Києві

Така печатка проводиться на спеціалізованому обладнанні, в результаті виходить зображення з відмінним дозволом. Це чітка картинка, яку ніколи не отримати при використанні навіть найновішого принтера. Крім того, зовнішні оголошення, виготовлення паперових листівок та інших виробів, що розміщуються на вулиці, потребують використання якісних матеріалів. У процесі експлуатації така продукція довго висить на дошці оголошень.

Ще одна важлива особливість полягає у нанесенні водяних знаків, логотипів та інших рис. Оголошення з такими атрибутами найчастіше привертають увагу та більше цінуються. Люди звертаються до тих компаній, яким довіряють, а довіру викликають статусні та привабливі листівки.

Замовити виготовлення оголошень вигідно у нашій друкарні.

Деякі підприємці самостійно створюють оголошення для свого бізнесу в Word, а потім роздруковують їх на звичайному принтері. Розберемося, чому це невигідно:

  • Ви втрачаєте якість. Саморобні вироби виходять кривими з погано продрукованими ділянками. Відразу видно, що вони виконані непрофесійно. Це говорить про статус підприємця: споживачі несвідомо роблять висновки про неспроможність та неуспішність потенційного партнера. Тому найчастіше люди звертають увагу на професійно виконані вироби.
  • Ви втрачаєте гроші. Навіть якщо ви створите макет і роздрукуєте оголошення на своєму принтері, все одно витратите чималі гроші на фарбу і папір. Наша компанія пропонує друк оголошень дешево та швидко. Вся продукція виготовляється з якісного паперу, вона не зіпсується після першого дощу і не просвічуватиметься при нанесенні клею. Крім того, актуальні замовлення на друк оголошень на самоклейці. Їх не потрібно змочувати клеєм, вони стійкі до дії вологи і довго протримаються в первозданному вигляді на дошці. І найголовніша перевага співпраці з нами – за оптового замовлення ми робимо хороші знижки, це практично буде в тій ціновій категорії, що й саморобні оголошення, але якість ви отримаєте незрівнянно краще.
  • Ви втрачаєте дорогоцінний час. Для розробки макета, роздруківки та різання (це найтриваліший процес) піде дуже багато часу, який ви можете витратити на корисніші речі. Ми робимо термінові замовлення, за які не беруться інші поліграфічні компанії. Ви не встигнете нам зателефонувати, а ваші оголошення вже будуть у пресі.
  • Ви втрачаєте цінного партнера. Ми дуже цінуємо будь-яке партнерство як з маленькими фірмами, так і великими підприємствами. Кожен замовлення на виготовлення оголошень є цінним досвідом. З постійними клієнтами ми маємо особливі відносини, ми часто надаємо їм вигідні знижки.

Зверніться до нас, ми проконсультуємо вас з будь-якого питання. Ми надаємо різні послуги, перелік уточнюйте на сайті або за телефоном у консультантів. Розрахунок вартості залежить від кількості тиражу: чим більше замовлення, тим дешевша його ціна. Ми охоче беремося за нестандартні замовлення: вони дозволяють нам напрацювати досвід та ще більше клієнтів. Замовте у нас друк оголошень для розклеювання – ми зробимо ваш бізнес успішнішим!

Якщо ж у вас залишилися якись додаткові питання стосовно послуги друку оголошень, що надає наша типографія “ПринтЦентр” у Києві, буль ласка, звертайтеся, наші співробітники, менеджери будуть раді надати вам консультацію та відповісти на питання.