Друк анкет належить до послуг, які у поліграфії користуються найбільшим попитом на сьогоднішній день. Така популярність обумовлена багатьма факторами, серед яких насамперед дуже висока потреба у цьому виді продукції поліграфічної. Це пов’язано із тим, що без використання анкет не обходиться ні соціологічне опитування, ні оформлення документів або карток знижок, ні прийом на роботу або навчання. Як можна бачити, замовлення друку анкет – дуже потріба послуга для найрізноманітніших сфер життя та обслуговування клієнтів. Для проведення ділових заходів у вашій компанії потрібні ці вироби? Тоді визначайтеся з необхідними параметрами та надсилайте заявку на друк анкет або листівок подібного плану!

Виготовлення анкет на замовлення

Виготовлення анкет та карток для вписування певних даних здійснюється у два етапи. Спочатку розробляється і переноситься на макет дизайн майбутніх виробів, а після схвалення замовником виконується безпосередньо друк. При цьому великі тиражі випускаються за допомогою офсетного обладнання, малі – за допомогою цифрового. Такий підхід дозволяє нашій друкарні значно підвищувати швидкість виробництва та водночас утримувати ціни на низькому рівні. Крім того, використання різних технологій та матеріалів дає можливість виконувати для клієнтів друк анкет різних видів, а саме:

  • за форматом – ті, що мають розмір А3, А4, А5, А6;
  • за кількістю задіяних сторінок – одно- та двосторонніх;
  • за типом поверхні – матових та глянцевих;
  • за колірним рішенням – одно-, дво-і багатобарвних.

У цей же перелік можна включити стандартні анкети, що підходять для використання у будь-якій організації, та фірмові, призначені для застосування лише у конкретній компанії. Другі крім основної функції виконують ще й рекламну, тому до їх виготовлення пред’являються особливі вимоги.

Переваги замовлення анкет у нашій друкарні «Принт Центр» в Києві

Наша друкарня надає послуги друку анкет А4 та будь-яким іншим клієнтам не тільки з Києва, а й з інших міст України. При цьому ми гарантуємо, по-перше, високу якість продукції. По-друге, замовлення виконуємо швидко, а при необхідності терміново. По-третє, анкети стандартного зразка продаємо недорого, у разі закупівлі оптом — дуже дешево.

Цікавить, якою є вартість друку анкет на глянці або крейдованому папері? Орієнтовні ціни вказані у прайсі. Якщо ж хочете отримати точний розрахунок, дзвоніть до нашого оператора або натискайте кнопку «Замовити»!