Хенгери – сучасна назва рекламних листівок з прорізом-гачком, які для видимості та зручності прочитання вішаються на дверні ручки, пляшки, упаковку товарів чи текстиль. Поєднуючи в собі невисоку вартість, оригінальний дизайн та лаконічність подачі інформації, ці вироби мають цілу низку переваг у порівнянні з більш громіздкими видами друкованої продукції. Так, у рекламній поліграфії виготовлення хенгерів стало популярним способом просування товарів завдяки:

  • максимальної доступності для цільової аудиторії за рахунок розміщення на ручках дверей номерів у готелі або дверцятах салону автомобіля, на вході в офіс або ресторан;
  • універсальності, можливості застосування для реклами різних товарів та послуг – від клінінгу та доставки піци до юридичного аутсорсингу та сервісу СТО;
  • оригінального зовнішнього вигляду та читабельності, особливо якщо виготовлення хенгерів для штор здійснювалося під керівництвом досвідченого дизайнера;
  • прийнятною ціною, навіть якщо клієнт вибрав друк хенгерів малими тиражами.

Професійне виготовлення хенгерів для тканин або напоїв вирішить проблему ненав’язливої реклами товару, забезпечить привернення уваги потенційного клієнта та допоможе йому прийняти рішення про покупку.

Виготовлення хенгерів у сучасній друкарні

Для отримання виробів високої якості, що позитивно характеризують рекламований продукт та його постачальника, фахівці друкарні:

  • здійснюють друк хенгерів на картоні, офсетному або мелірованому папері, який тривалий час зберігає зовнішній вигляд;
  • наносять зображення методом офсетного або цифрового друку з використанням якісних та стійких фарбуючих складів;
  • підбирають оптимальний дизайн виробів з урахуванням їх призначення та побажань клієнта;
  • роблять все можливе, щоб виготовлення хенгерів не вимагало від замовника додаткових витрат.

Замовити виготовлення хенгерів для дверей та штор за вигідною вартістю

Компанія «Принт-Центр» у Києві здійснює виготовлення хенгерів для зразків тканин та дверей терміново або у стандартному робочому режимі з гарантією високої якості поліграфії незалежно від обсягів тиражу. Широкий вибір витратних матеріалів та друкарського обладнання дозволить виконати друк 10000, 20000 екземплярів хенгерів та в будь-якій іншій кількості швидко та недорого, а також – у повній відповідності до висловлених побажань замовника. Можлива розробка макету друкованої продукції з нуля з подальшим узгодженням дизайну та внесенням необхідних змін. Клієнти з віддалених регіонів можуть замовити друк хенгерів дешево оптом чи дрібним оптом із доставкою продукції зі складу друкарні по території України.

Для уточнення ціни на друк хенгерів та умов отримання замовлення телефонуйте за вказаним телефоном. Всім нашим клієнтам ми забезпечуємо найбільш комфортні умови співпраці та індивідуальний підхід.