Якщо Ви закінчили навчання в столиці України, робота дописана, перевірена керівником, оформлена відповідним чином і виникла необхідність роздрукувати дипломи.

Компанія Принт Центр пропонує свої послуги з виконання поліграфічних і палітурних робіт. У Києві працює два наших філії, роздрукувати і зшити диплом можна, попередньо замовивши послугу через сайт або під’їхавши прямо в офіс.

Недорого і швидко роздрукувати диплом в Києві


Компанія Принт Центр – це сучасна поліграфія, потужні принтери і продуктивне копіювальне обладнання. Ми пропонуємо послуги термінової друку, тому, зробивши замовлення, ви отримаєте його повністю готовим протягом дня.

Якщо вам потрібно роздрукувати і прошити диплом в Києві, у нас можна замовити комплексну послугу. У тверда обкладинка стопка листів оформляється протягом 10-15 хвилин.

7 причин замовити у нас друк і палітурка диплома

Реферати та дипломні роботи роздруковуються на сучасних принтерах з відмінною якістю, високою чіткістю і максимально оперативно.

Звертаючись до нас, ви отримуєте наступні переваги:

Можливість роздрукувати диплом в Києві віддалено і під’їхати забрати його вже готовим;
Друк з декількох текстових програм;
Оперативне виконання замовлення будь-якого масштабу;
Вигідна ціна;
Додаткові знижки на замовлення з великою кількістю сторінок;
Можливість обробки замовлень в порядку живої черги, у вашій присутності;
Кілька варіантів декору для палітурки.
Тверда палітурка диплома виконується нашими співробітниками відповідно до технології. Така обкладинка максимально приваблива, захищає диплом від забруднень, заломів і випадкового пошкодження. Забезпечуючи цілісність роботи, тверда обкладинка не заважає гортання, робить процес читання максимально зручним, виключає випадання окремих листів.

Також можлива зшивання диплома пластикової, металевою пружиною і скобами.

Ми допоможемо вам роздрукувати і прошити диплом в короткі терміни за демократичними цінами. Передбачені знижки за обсяг виконуваної друку. Чим більше сторінок в замовленні, тим дешевше вам обійдеться друк однієї роботи.

У нас передбачена градуювання вартості в залежності від щільності та характеру заповнення сторінки. Так, ви не будете переплачувати за друк, якщо ваша робота переважно складається з тексту.

Все ще не знаєте, де роздрукувати і підшити диплом в Києві? Ласкаво просимо в нашу компанію. Поліграфією надаються всі послуги, необхідні при фінальному оформленні дипломної роботи по самим прийнятними цінами. Від вас тільки потрібно принести готову роботу на електронному носії.

Друкарня Принт Центр – це висока якість, оперативне виконання замовлення і доступна ціна. Крім друку курсових і дипломних робіт, ми пропонуємо виготовлення інших видів поліграфії. У нас можна замовити креслення, постери, плакати та інші друковані матеріали, які можуть бути необхідні для захисту роботи.