Копіювання

Формат А4 А3 А2 А1 А0 (1 м. кв.)
Ціна 2,50 4,00 20,00 35,00 60,00

Сканування

Формат А4 А3 А2 А1 А0 (1 м. кв.)
Ціна з записом 5,00 8,00 20,00 35,00 60,00
  Знижки за кількість: 5…10 шт. – 5%
10…20 шт. – 10%
20…50 шт. – 15%
50…100 шт. – 20%
100…500 шт. – 25%
>500 шт. – 30%

Компанія Принт Центр надає послуги з чорно-білого друку і сканування, а також копіювання чорно-білих документів в Києві. Роботи проводяться швидко і якісно. Професійне обладнання дозволяє швидко і в строк виконати навіть велике замовлення.

Копіювання – це процес, під час якого копіюється документ за допомогою спеціальної техніки. Часто людям потрібні послуги сканування по відношенню до таких документів, як свідоцтво про народження, шлюб, освіту, ідентифікаційний код, паспорт. Роблять ксерокопії потрібних документів, які знадобляться під час поступлення до бажаного ВУЗу, реєстрації на екзамен, працевлаштування. Зображення можуть бути виконані в чорно-білому кольорі або кольоровому варіанті.

Кому знадобляться послуги по чорно-білому копіюванні

Послуги пропонує поліграфія “Принт Центр”. Вони залишаються актуальними навіть тоді, коли більшість процедур виконуються в онлайн-режимі і багато книжок, матеріалів є в інтернеті. Чорно біле копіювання (сканування) в Києві – це процес, під час якого інформація з оригіналу повторюється і відображається на бумазі. Досить часто ксероксом користуються юристи, архітектори, студенти, учні, вчителі, підприємці, бізнесмени, ті, хто здає житло в оренду.

Бувають, наприклад, випадки, коли батьки роблять ксерокопію малюнків власних дітей, щоб показати їх бабусі з дідусем. Звертаються за подібними послугами вчителі, які повинні провести лекцію “на мільйон” і знайшли для цього рідкий і такий потрібний підручник. Однак брати його з собою немає можливості, в такій ситуації допоможе послуга сканування.

Що можна копіювати

В поліграфії “Принт Центр” для виконання подібного процесу використовується спеціальне сучасне обладнання, яке відрізняється лазерним видом друку. Чорно-біле копіювання (сканування) може виконуватись по відношенню до різних форматів документів:

  • маленьких візиток, які необхідно роздруковувати в великій кількості. Актуально для бізнесменів, лікарів, спеціалістів, які пропонують власний товар або послуги;
  • звичайних документів, які використовують для різних цілей. Це можуть бути свідоцтва про народження, шлюб, освіту, місце проживання і ін..;
  • конспектів, книг. Цей варіант актуальний для студентів, учнів, яким потрібно сканувати пропущений матеріал, урок, тему;
  • документів з більшою довжиною і шириною. Необхідно для різних макетів, оголошень;
  • фотографій. Вони будуть без кольору, але відрізнятимуться чіткістю.

Технічні особливості сканування

Завдяки високій швидкості копірів в техніці забезпечується висока пропускна здатність техніки. Сучасні апарати, використовувані для копіювання, не залишають на місці слідів і чорних розводів. При цьому в якості основи використовується якісний папір.

Як проходить процес ч/б копіювання в Києві? Все досить просто. Спочатку відкривається потрібна сторінка документу, кладеться на апарат, після чого нажимається відповідна кнопка. І все готово, виходить ксерокопія оригіналу. Важливо, щоб в техніці були зроблені правильні настройки. За допомогою них можна кольорове зображення скопіювати в чорно-білому відтінку.

При бажанні клієнта спеціалісти “Принт Центр” зможуть зберегти зроблені ксерокопії на цифровий носій, щоб пізніше була можливість переглянути їх на комп’ютері.