Компанія Принт Центр – велика сучасна поліграфія в Києві. Ми працюємо на високоточному обладнанні, яке дозволяє надрукувати роботи будь-якої складності та обсягів. Якщо вам потрібні друк і палітурка (прошивка) дисертації, ви можете звернутися до нас в офіс або зробити замовлення через сайт. У Києві працює дві філії, в тому числі в суботу.

Відмінна якість друку дисертацій в Києві за доступною ціною

Друк виконується на потужних принтерах-копірах: Xerox WorkCentre Pro 55, Xerox WorkCentre Pro 255, Xerox WorkCentre Pro 45. Палітурні роботи займаються професійні палітурщікі, які оформляють матеріал швидко і акуратно. У нас ви можете вибрати потрібний тип обкладинки з декількох варіантів. Також ми пропонуємо друк авторефератів дисертації.

Висока продуктивність друкарської техніки дозволяє нам обробляти замовлення день в день. Також ми надаємо послугу в рамках живої черги, «на зараз», без втрати якості. Потрібний документ ви можете подати в Word або інших програмах.

Вартість послуг на друк і палітурку дисертацій


Ми пропонуємо найкращі ціни на друк дисертації в Києві, обслуговуємо кожного клієнта із суворим дотриманням термінів. Звертаючись до нас, ви отримуєте наступні фінансові вигоди:

ціна за сторінку буде варіюватися в залежності від обсягу, чим більше сторінок у вашій роботі, тим нижче вартість її друку;
градуювання вартості в залежності від характеру заповнення сторінок, завдяки чому ви не переплачуєте за друк тексту;
вигідна вартість на копіювальні роботи.

Поліграфія Принт Центр пропонує комплексну послугу на друк і палітурка дисертації в Києві.

У нас ви можете замовити плакати, брошури, креслення та іншу продукцію, необхідну для повноцінного захисту роботи.