Післядрукарська обробка (тiльки в вiддiленнi “Полiтехнiчне”)

Кількість сторінок Без напису З написом
стандарт з файлами 30 хв. Терміновий
до 99 200,00 270,00 160,00 180,00
100…149 220,00 290,00 170,00 190,00
150…249 240,00 310,00 180,00 200,00
250…300 260,00 330,00 190,00 210,00
Можливі кольори
Синій Бордовий Зелений Сірий Чорний

Вручення дипломів в Києві – це останній етап в процесі навчання в університеті, коледжі чи школі. Також вручають такий документ відвідувачам семінарів, тренінгів, курсів, переможцям і учасникам конкурсів, виставок, змагань. Даний виріб зберігають на протязі всього життя, тому до його якості є конкретні вимоги.

Дипломи з твердою обкладинкою друкуються на спеціальному крейдованому папері, для цього використовують цифровій, офсетний спосіб. Який спосіб друку кращий? Тут все залежить від окладу. Кожен виріб виходить акуратним і презентабельним. Він може бути персоніфікованим. Однак незалежно від наявності різних елементів, способу друку, дизайну важливо додатково замовити обкладинку. Найкращий варіант – це тверда обкладинка для диплому.

Переваги твердої обкладинки для диплому

Дипломи можуть мати м’яку або тверду обкладинку. Якщо говорити про другий варіант, то він має свої переваги:

  • гарний зовнішній вигляд. Виріб виглядає завершеним, презентабельним, надійним;
  • листки дипломної роботи не будуть пошкоджені;
  • можливість вибрати персоналізацію (додаткове тиснення, різні кольори для обкладинки);
  • швидкість виконання роботи. На прошивку диплому йде приблизно 10 хвилин.

Особливості створення твердої обкладинки для диплому

Щоб виготовити тверду обкладинку для диплому в Києві можуть використовувати різні палітурні матеріали. Наприклад, тканину, яка тримається на паперовій основі, еко шкіру, балакрон, баладек, бумвініл і інші. Ці матеріали відрізняються досить широкою кольоровою палітрою. Клієнту потрібно лише вибрати матеріал із представлених.

Зазвичай в якості основи для твердих обкладинок виступає палітурний картон, його товщина становить 2 мм. Даний матеріал обтягують. Завдяки картону виріб стає більш жорстким. Між палітурним матеріалом і картоном можна також використати поролон. Це забезпечить м’якість папки і приємність на дотик.

Сьогодні можливо створити особливе зображення на твердій обкладинці. Для цього використовують технологію тиснення. Вона передбачає, що малюнок відбивається на поверхні папки. “Сліпе” тиснення виконується без участі фольги. Якщо мова йде про тиснення фольгою, то там можуть використовувати різні кольори. Найчастіше беруть сріблястий або золотавий. Диплом з внутрішньої сторони обклеюють папером. Останній може бути білим або містити якісь друковані елементи. Тверда обкладинка, яка буде захищати дипломну роботу, передбачає наявність стрічки для фіксації.

Якщо студент не має особисто розробленого макету твердої обкладинки для виконання післядрукарської обробки, тоді з доопрацюванням допоможуть дизайнери.

Різновиди палітурок

Виділяють декілька варіантів, які використовуються найчастіше для дипломних робіт:

  • з пружинами (можуть бути металевими або пластмасовими). Після такого брошурування документ можна легко відкрити на 360 градусів. Така палітурка може захватити до 400 листів. Металеві пружини будуть міцнішими і більш презентабельними. Однак при металевій пружині немає можливості замінити листи всередині документа, а пластмасова пружина дозволяє виконати таку дію;
  • шиті тверді обкладинки. Тут листи прошивають, використовуючи спеціальне обладнання. Потім прикріпляються аркуші до обкладинки. Шиті варіанти виглядають гарно, стильно, являються досить надійними. Дизайн вибирає сам замовник;
  • канальне переплетення. Тут переплетення йде досить жорстке. Папір, який знаходиться в тісному каналі, надійно фіксують. Для цього використовують силу тертя. При необхідності таку дипломну роботу можна розшити, замінити листи на нові і знову зшити. В випадку з дипломними роботами це досить зручно.

Компанія “Принт Центр” готова виконати будь-які роботи – друк диплому, створення твердої обкладинки, брошурування. Дізнатись більш детально про послуги, ціни, терміни виконання можна безпосередньо на сайті.