Виготовлення банерів для зовнішньої реклами розглядається багатьма підприємцями як ефективний спосіб розвитку бізнесу. З їхньою допомогою можна швидко залучити клієнтів і зробити продукцію відомою. Банерна реклама займає лідируючі позиції на ринку та найближчим часом не втратить своїх позицій.

Особливості виготовлення банерів

Банер є полотном прямокутної форми із зображенням чи текстом інформаційного чи рекламного змісту. Для виготовлення вуличних банерів найчастіше використовуються литі товсті поліхлорвінілові плівки. Якщо білборд буде встановлений на фасад будівлі або трибуни, плівку замінюють сіткою, що значно знижує вагу конструкції та усуває ефект парусності.

Друк банерів оптимально підходить для створення позитивного іміджу та просування послуг компанії. Їх можна розмістити будь-де: перед офісом, у великому торговому центрі, поруч із магістраллю або в іншому багатолюдному місці. Сучасні технології дозволяють створювати банери будь-якого розміру з огляду на всі побажання клієнтів. Яскрава реклама протягом тривалого часу зберігає первісний вигляд і не руйнується під впливом поганих погодних умов. Вона одразу впадає в очі людям, що проходять повз.

Переваги виготовлення рекламних банерів:

 • Доступна ціна. Вкладені кошти швидко окуплять себе за рахунок залучених покупців.
 • Широке охоплення аудиторії. Серед людей, що побачать банер, обов’язково знайдуться потенційні клієнти.
 • Підвищення довіри аудиторії. В очах людей рекламодавець сприйматиметься як досить успішна організація, якій можна довіряти.
 • Можливість втілення на полотні найоригінальніших ідей.
 • Виготовлення вивісок та банерів неможливе без участі професійного дизайнера. Чим привабливішим буде виглядати готовий виріб, тим вища ймовірність того, що на нього звернуть увагу потенційні клієнти. Вибір матеріалів для виготовлення банерів залежить від того, де саме він буде розміщений і які шкідливі фактори впливатимуть на нього. На якості не варто заощаджувати, краще вибрати матеріал надійніше.

Замовити термінове виготовлення банерів у Києві в друкарні «Принт Центр»

Якщо вас цікавить друк банерів недорого в Києві або інших містах України, замовте виготовлення поліграфічної продукції в друкарні «Принт Центр». Компанія надає послуги протягом багатьох років та має позитивну репутацію серед клієнтів. Ми гарантуємо високу якість та низькі ціни. До нас можна звертатися, якщо потрібно швидко виготовити банерну конструкцію, і це буде коштувати дешево в порівнянні з розцінками конкурентів.

Друкарня «Принт Центр» не тільки пропонує термінове виготовлення банерів, але й надає супутні послуги. Наприклад, тут клієнти отримають допомогу при виборі оформлення конструкції, залежно від поставлених завдань.

Види друку для виготовлення банерів на замовлення

 • Широкоформатний друк банерів. Конструкції габаритних розмірів створюються спеціальних широкоформатних принтерах. Для друку найчастіше використовуються рулонні матеріали чи листовий пластик. За наявності готового дизайн-макету друк широкоформатних банерів здійснюється протягом кількох годин.
 • Інтер’єр друку банерів. Ця технологія застосовується для поліграфії, призначеної для розміщення всередині приміщень. Вона дозволяє якісно роздрукувати навіть невелику фотографію у великому форматі для оформлення великої зали. Зображення наносяться на папір, тканину або плівку.
 • Повнокольоровий друк банерів. Є процесом нанесення на полотно зображень з високою роздільною здатністю з використанням широкоформатного плоттера. Конструкції дуже довговічні, стійкі до ультрафіолетових променів, підвищеної вологості та поривів вітру.
 • УФ-друк банери. Це новий вид широкоформатного друку, при якому використовується УФ-твердне чорнило. Таке чорнило полімеризується під впливом ультрафіолетового світла. На матеріалі, що запечатується, утворюється міцна плівка, стійка до механічних пошкоджень і вигоряння. Зображення має яскравість і колірну насиченість.
 • Дешевий друк банерів сьогодні доступний усім власникам компаній. Клієнти отримають ефективну рекламу, вклавши в неї мінімум коштів та витративши на її виготовлення трохи часу. Замовлення банера буде вигідне бізнесу будь-якого розміру та напрямки діяльності.

Надрукувати банери на замовлення в друкарні «Принт Центр»

Друк зовнішніх банерів

Переваги рекламної конструкції: багатофункціональність, довговічність, високий рівень ефективності. Виготовлення зовнішніх банерів дозволить підтримувати зв’язок із клієнтами протягом доби. З їхньою допомогою можна підвищити впізнаваність компанії чи торгової марки у максимально короткі терміни. Друк великих банерів вигідна тим, що їх видно з далекої відстані, що сприяє широкому охопленню глядацької аудиторії.

Друк банерів із люверсами

Друк банерів із люверсами дає масу плюсів клієнту. Процес виготовлення та встановлення не вимагає багато часу та великих витрат. Конструкція є полотном, по краю якого пробиті отвори під шнурівку. Отвори підсилюються люверсами. Полотно може розміщуватись як на твердій підставі, так і підвішуватися у повітрі. Якщо потрібний терміновий друк банерів з люверсами — друкарня «Принт Центр» виконає все у кращому вигляді.

Друк 3D-банерів

Друк 3D-банерів – відносно новий напрямок. Вони мають естетично привабливий зовнішній вигляд і можуть привнести родзинку в дизайн приміщення. Сучасне та високоточне обладнання дозволяє втілювати в реальність навіть найскладніші завдання клієнтів. Замовивши друк банерів у Києві недорого у друкарні «Принт Центр», ви отримаєте якісне тривимірне зображення, яке протягом багатьох років зберігатиме первозданний вигляд.

Друк двосторонніх банерів

Друк двосторонніх банерів вигідна тим, що дозволяє заощадити гроші та простір. Спеціальний матеріал забезпечує чудову передачу кольору з двох сторін. На виході буде отримано рівне полотно без склеювань та відблисків. Такі конструкції часто встановлюються поруч із магістралями, де працюють два рекламні майданчики в обидва боки руху машин. Ми зможемо виготовити банер на замовлення в терміни, що обумовлені з клієнтом.

Друк весільних банерів

Друк весільних банерів набирає все більшої популярності. Весільне торжество – одна з найбільш значущих подій у житті кожної сімейної пари, і важливо зберегти якнайбільше яскравих спогадів про нього. Банер стане важливим елементом для створення святкової атмосфери та допоможе приховати недоліки приміщення. Також його можна використовувати як тло для фотосесії.

Друк банерів у форматі А2

Друк банерів А2 здійснюється за допомогою широкоформатного цифрового принтера. Для установки використовуються металеві кільця різного діаметру (люверси), троси та армована нитка. Термін служби конструкції залежить від густини банерної тканини. Ми виготовимо банер на замовлення дешево і впевнено гарантуємо, що покупці залишаться задоволені наданими послугами.

Друк банерів для стенду

Друк банерів для стенду зацікавить організаторів виставок, промоакцій, ділових конференцій, власників магазинів. Вартість таких стендів досить низька, але щодо залучення клієнтів вони працюють ефективно. Конструкцію можна розмістити на будь-якій поверхні, у тому числі похилій чи нерівній. Терміново потрібен недорогий банер на замовлення? Наша друкарня зможе виконати замовлення.

Друк просвітніх банерів

Друк просвітних банерів буде потрібний у тому випадку, коли на один бік повону буде нанесено зображення, а на другий встановлять освітлювальні прилади. Конструкція складається з світлорозсіюючої тканини з ПВХ-полотна з однією робочою глянсовою поверхнею. Просвітні банери застосовуються в лайтбосках, світлових панелях з внутрішнім підсвічуванням та беклайтах. Оформляти замовлення вигідніше оптом, тому що вартість друку великого тиражу банерів буде нижчою.

Друк банера-розтяжки

Банер-розтяжка — це одностороннє міцне полотно з литої тканини, на яке наноситься зображення або текст. Друк банерів-розтяжок можливий на полотні будь-яких розмірів. Конструкції зазвичай розміщуються неподалік торговельних центрів, уздовж дорого або над проїжджою частиною. Яскрава рекламна вивіска не залишиться непоміченою покупцями. У нашій друкарні друк розтяжок-банерів здійснюється під постійним контролем, тому можливість шлюбу зведена до мінімуму.

Що впливає на вартість виготовлення рекламних банерів

Ціна друку банерів залежить від таких факторів:

 • якість матеріалів;
 • обсяг та складність роботи;
 • тираж;
 • використання кольорового друку;
 • індивідуальні побажання клієнта.

Швидкий друк банерів – потрібна послуга в друкарні «Принт Центр». Звертаючись до нас, ви зможете бути впевненими, що отримаєте якісний продукт за розумною вартістю. При необхідності друк банерів онлайн замовлення буде виконано протягом одного дня.

Якщо ж увас ще залишилися якісь запитання з приводу послуги друку банерів, що виконує наша типографія “ПринтЦентр” в Києві, будь ласка, звертайтеся до нас будь-яким зручним для вас способом. Наші фахівці, менеджери будуть раді надати вам безкоштовну консультацію з приводу друку банерів та будь-якої іншої поліграфічної продукції та відповісти на всі питання, що вас цікавлять.

Наші контактні телефони для зв’язку:

(044) 486-50-88
(044) 277-40-16
(097) 182-07-07
(044) 332-41-10
(050) 712-40-80
(093) 132-48-38