Друкований воблер на гнучкій ніжці – один з найефективніших рекламних форматів серед затребуваних на сучасному ринку. Функціональність і оригінальність виділяють його з цілого ряду аналогів. Гнучка ніжка з пружини, прозорого пластика або гнучкого алюмінію дозволяє розмістити рекламну «фішку» таким чином, щоб рекламний воблер повноцінно виконував свою роль. Вартість продукції, виконаної і надрукованій в Київській друкарні, невисока.

Воблер друк – друкарня ПрінтЦентр (Київ)

Поліграфія пропонує широкий спектр друкованих воблерів – об’ємні, плоскі, на пружинної, алюмінієвої або пластикової ніжці, з одностороннім або двостороннім друком.

Популярною основою для воблера визнані ламінований картон і синтетичні матеріали, покриті спеціальним лаком. Форму йому надають за бажанням замовника, їй може бути будь-яка фігура:

  • коло;
  • квадрат;
  • ромб;
  • трикутник;
  • овал і т. д.

Розміри також варіюються, але найбільш затребуваним визнаний формат А6, тобто 105х148 мм. Індивідуальне замовлення – окремий цікавий напрямок. Тут можливі всі форми дизайну. Якість матеріалу, форма воблера і формат зображення обговорюються окремо з кожним замовником.

Друк рекламного воблера – особливості продукції

Рекламний воблер, друк якого здійснюється швидко і дешево, завжди привертає до себе увагу. Саме тому він співзвучний з назвою рибальської снасті. Повітряний і легкий воблер швидко привертає до себе увагу покупців, на чому і заснований маркетинговий хід. Воблер рекламує товар ненав’язливо і просто, але для цього важливо підібрати потрібний формат.

Виготовлення воблерів в Києві

Виготовляють воблери двома методами – за допомогою офсетного і цифрового друку. Другий спосіб більш популярний, оскільки бездоганно забезпечує високу якість. Попередньо макет обговорюють з замовником, детально опрацьовуючи кожен елемент або символ. Іноді досить надрукувати логотип компанії. Друкують продукцію виключно оптом, використовуючи різні шаблони. Терміни обговорюються з замовником індивідуально. У Києві якісний воблер поліграфія виготовляє протягом дня.

Замовити друк воблера в Принт Центр (Київ)

Замовити друк рекламних воблерів в Києві, Україні пропонує друкарня Принт Центр. Оперативна поліграфія якісно і виконує всі замовлення за оптимальною ціною, зовсім недорого. У пріоритеті компанії індивідуальний дизайн. Якщо навіть нестандартний формат вам необхідний терміново, будь ласка, звертайтеся за допомогою одного з зазначених на сайті телефонів, наші співробітники оперативно приймуть замовлення і проконсультують вас щодо необхідної вас продукції.