Вручення подарункового сертифікату на певну суму для придбання товарів чи послуг – популярний варіант подарунка для близької людини, колеги чи підлеглого. А якщо цей аналог платіжного документа створено за ескізом професійного дизайнера на сучасному друкованому обладнанні, володіння ним подарує винуватцю урочистості ще більше позитивних емоцій. Тому підприємствам, зацікавленим у просуванні власної продукції, рекомендується замовити виготовлення подарункових сертифікатів у надійній компанії, щоб:

  • отримати вироби високої якості, які привертають увагу відвідувачів;
  • зацікавити покупців у придбанні сертифікатів;
  • зайвий раз прорекламувати свою торгову точку та представлений у ній товар;
  • продемонструвати турботу про покупців та полегшити для них пошук гарного подарунка;
  • вирішити проблему преміювання учасників рекламної акції чи конкурсу, і навіть співробітників власного підприємства.

Професійне виготовлення сертифікатів на замовлення – ефективне рішення щодо збільшення купівельної аудиторії та зростання продажів.

Друк подарункових сертифікатів у сучасній друкарні в Києві

Важлива перевага сучасної друкарні, що приймає замовлення на виготовлення сертифікатів, – можливість задовольнити будь-яке побажання замовника щодо форми, розміру, якості оформлення та гами кольорів готових виробів. Вирішити це завдання дозволяє:

  • Широкий асортимент матеріалів для друку – картону та паперу високої густини, вибір яких здійснюється з урахуванням формату вручення сертифікату – в рамі або без неї.
  • Використання фірмових витратних матеріалів, завдяки яким стає можливим друк сертифікатів з голограмами, сертифікатів з гравіюванням або ламінуванням.
  • Наявність обладнання для цифрового та офсетного друку, вибір способу якого здійснюється залежно від складності дизайну виробу, а також необхідності нанесення на сертифікат персональної інформації про власника.
  • Використання пристроїв для вирубки виробів нестандартної форми, що робить доступним друк сертифікатів А5 із закругленими кутами.

Замовити друк сертифікатів оптом та дрібним оптом за прийнятною вартістю

Компанія «ПринтЦентр» у Києві пропонує виготовлення пластикових подарункових сертифікатів та друк сертифікатів на дизайнерському папері під ключ недорого з виготовленням макета виробів відповідно до побажань замовника. Завдяки широкому вибору витратних матеріалів та наявності в друкарні фірмового обладнання можливий терміновий друк сертифікату поштучно з гарантією високої якості поліграфії. Замовникам із віддалених регіонів пропонується термінове виготовлення подарункових сертифікатів дешево на умовах швидкої та недорогої доставки готового тиражу продукції в будь-яке місто України.

Уточнити ціни на друк сертифікатів оптом та обговорити умови співпраці можна, зв’язавшись із співробітниками компанії за вказаним телефоном. Ми гарантуємо всім нашим клієнтам індивідуальні умови співпраці, вигідне обсулговування та найкращі ціни. Для уточнення додаткової інорфмації, будь ласка, звертайтеся будь-яким способом.