Результати унікальних наукових досліджень, описи інших країн та природних явищ, особистий життєвий досвід – усе це гідне втілення на папері для вдячних сучасників та допитливих нащадків. Однак друк своєї власної книги в тисячах екземплярів може виявитися занадто дорогим і незатребуваним. Оптимальним рішенням для дослідження попиту буде обмежений тираж – від одного до кількох десятків або сотень екземплярів, які не поступатимуться за якістю друкованим виданням, випущеним у кількості десятків тисяч одиниць. Особливо якщо проектування та друк книг на замовлення буде довірено професіоналам з великим практичним досвідом, які:

 • розроблять макет видання із нуля;
 • детально узгодять його із замовником;
 • запропонують оптимальний варіант виготовлення та оформлення видання – офсетний або цифровий друк книги, наявність кольорових вкладок та ілюстрацій, друк книг у твердій обкладинці або в м’якій обкладинці тощо;
 • у стислі терміни виконають друк книги в 1 екземплярі або у кількості кількох десятків одиниць, після чого забезпечать швидку та дбайливу доставку замовлення клієнту.

Завдяки професійному підходу друк книги на замовлення обійдеться недорого та дозволить отримати фоліант, який стане предметом законної гордості автора та забезпечить високий попит на його витвори.

Замовити друк книги в одному або кількох примірниках

Цифровий або офсетний друк книг поштучно може бути потрібний у таких ситуаціях:

 • Рекламні чи маркетингові цілі. Друк книги з ілюстраціями дозволить розповісти світові про вашу компанію та залучити до партнерських відносин нових суб’єктів бізнесу, вражених рівнем викладу та подання інформації.
 • Завдання науки чи освіти. Передати на розгляд суворої комісії поспішно надруковані на принтері листки або вручити солідну книгу з гідним оформленням – така дилема не повинна постати перед фахівцем, націленим на перспективне професійне майбутнє.
 • Творчі відкриття. Початківець художник чи поет найкраще зможе заявити себе майбутньої аудиторії шанувальників, замовивши друк книжки з ілюстраціями.
 • Сувенірна продукція для корпоративних цілей та привітань. Це може бути друк книги на пружині або виріб зі стандартною твердою обкладинкою, яку буде приємно взяти в руки завдяки барвистому оформленню та паперу найвищої якості.

Залежно від призначення та розмірів видання фахівці друкарні підберуть оптимальний формат і варіант зовнішнього оформлення, який зробить книгу солідним виданням, що заслуговує на увагу читачів.

Друк книг у твердій або м’якій палітурці

Щоб друк книги в м’якій палітурці або картонній обкладинці відповідав вимогам якості і був завершений у стислий термін, робота фахівців будується в такій послідовності:

 • Здійснюється додрукарська підготовка видання.
 • Після узгодження макета він передається на друк.
 • Виконується післядрукарська обробка книг.
 • Завдяки перекладу роботи друкарні в цифровий формат вдається скоротити процес додрукарської підготовки книг та обійтися без застосування спеціальних форм, а також отримати готовий пробний екземпляр за кілька хвилин, щоб в оперативному порядку внести до нього необхідні коригування. Результат – стислий термін друку за низькою собівартістю з нульовим ризиком браку.

Замовити виготовлення книги у кількох примірниках під ключ за вигідною вартістю

Щоб недорого замовити виготовлення книги під ключ з доставкою продукції по Україні, скористайтесь послугами компанії «ПринтЦентр» у Києві. Використання сучасних технологій друку та високоякісного обладнання, а також професійна розробка макету майбутнього видання дозволяє друкарні гарантувати такі умови співпраці:

 • Прийнятна ціна на друк книг малими тиражами або на оптові партії друкованої продукції.
 • Реалізація всіх побажань замовника – друк книг а3, а5 та нестандартних форматів, друк дитячих книг на картоні або на глянцевому папері, у твердій або м’якій обкладинці тощо.
 • Стислі терміни виконання замовлень, у тому числі — терміновий друк та плетіння книг.
 • Висока якість фірмової поліграфії за рахунок застосування якісних витратних матеріалів.
 • Виконання складних замовлень – глянцевий друк книги, друк колекційної книги, друк кольорової книги і т.д.
 • Здійснення доставки замовлень швидко та недорого.

Уточнити умови співпраці та замовити друк книги в одному примірнику можна, зателефонувавши за вказаним телефоном. Всі наші клієнти в Україні отримують професійне обсулговування та індивідуальні умові спіпраці, наша типографія пропонує особливий підхід до кожного замовника, незалежно від обсягу тиражу замоленої продукції та терімінв виготовлення.