Компанія «Принт Центр» пропонує широкий перелік поліграфічних послуг. Ми не тільки працюємо оперативно, але і гарантуємо високу якість готової продукції. І якщо вам необхідна термінова друк грамот і подяк в Києві, то сміливо звертайтеся до нас.

У наших клієнтів є можливість скористатися вже готовими ескізами нагородних документів або ж замовити розробку індивідуального дизайну. Він може включати як корпоративні кольори фірми, так і інші важливі елементи (логотип, фірмовий шрифт та інше). Наша друкарня віддрукує будь-яку кількість екземплярів.

Які нагородні документи ми виготовляємо

У нас ви можете замовити друк грамот для спортивного або освітнього заходу, нагородження своїх співробітників за високі досягнення, а також для весіль та інших свят в якості пам’ятного сувеніра.

Нами здійснюється виготовлення грамот в Києві в тематичному форматі. Це може бути документ:

  • з гімнасткою, футболістом і т.д. (Якщо нагородження присвячуватиметься спортивного заходу);
  • зі шкільними предметами (підручниками, зошитами, ручками) – для вручення учням освітніх установ;
  • гумористичними персонажами – це креативне рішення нагородити своїх кращих співробітників за їх досягнення;
  • в нейтральному колірному оформленні.

Будь-який з представлених варіантів ми виготовляємо в Києві швидко і недорого. Друк грамот на замовлення здійснюється як у вертикальному, так і в горизонтальному форматі.

Якість використовуваних матеріалів

У нас представлений великий вибір дизайнерського картону і паперу. Наша поліграфія використовує сучасне обладнання, що дозволяє якісно і оперативно друкувати потрібну кількість нагородних документів.

При необхідності ми:

  • наносимо глянсову або матову ламинацию;
  • скругляются кути;
  • здійснюємо тиснення.

Підсумкова вартість багато в чому залежить від обсягу майбутньої роботи і кількості обраних вами послуг. Уточнити ціну ви можете у наших менеджерів. Але незалежно від того, чи потрібно вам віддрукувати документи терміново чи ні, сума по рахунку не змінюється. Наша поліграфія пропонує свої послуги в Україні порівняно дешево. І це одна з причин звернутися саме до нас.

Потрібно терміново здійснити друк почесних грамот для нагородження, друк спортивних грамот, друк грамот А4 для школи? Залиште свою заявку на сайті або зв’яжіться зі співробітниками нашої компанії по телефону. Ми працюємо і оптом, і в роздріб.

Зауважимо, що друк грамот з тисненням, на дизайнерському картоні, на щільному папері можлива зі значною знижкою. Чим більше ви замовляєте, тим менше платите за один екземпляр продукції.