Корпоративна поліграфія давно набула попит серед компаній, які активно займаються просуванням свого бренду. Для створення іміджу керівники фірм нерідко використовують блокноти, які поширюються серед співробітників, клієнтів і партнерів по бізнесу. На таких виробах розміщуються логотипи і слогани, відповідні концепціям бренду. Пророблений дизайн і якісна друкарня грають важливу роль в маркетинговому питанні, а тому для залучення аудиторії за допомогою рекламних блокнотів слід звернутися до професіоналів. Якщо ви тільки починаєте розвивати свою компанію і не хочете вкладати в це занадто багато коштів, то заощадити можна не на якості друку, а саме за рахунок оптових замовлень, і Принт Центр – найкращий помічник у цій справі.

Друк блокнотів на замовлення в Києві в друкарні Принт Центр

Друк блокнотів з логотипом (друк фірмових блокнотів брендованих) здійснюється в нашій друкарні на сучасному обладнанні. Ми приймаємо в роботу замовлення будь-якого обсягу та складності, а також допомагаємо визначитися з розміром тиражу, враховуючи цілі, для яких потрібна рекламна продукція.

Ми гарантуємо:

  • можливість вибору формату і щільності паперу;
  • повну свободу в дизайні друкованих виробів;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • висока якість продукції за доступною вартості;
  • приємні ціни при оформленні оптових замовлень;
  • точне дотримання термінів, оперативний друк.

Виробництво поліграфічної продукції контролюється нами на всіх етапах, а тому ми гарантуємо нашим клієнтам майже 100% неможливість виникнення шлюбу і будь-якого іншого невідповідності заявленим характеристикам. Точна вартість замовлення залежить від тиражу і рівня складності графічного оформлення виробів. Можливо замовити виготовлення, друк блокнотів А6, а5, а4 за вигідною ціною оптом.

Індивідуальний друк власних блокнотів зі своїм дизайном і за вашим вибором

Звертаючись до друкарні Принт Центр, ви робите вибір на користь високої якості продукції та сервісу. Ми виготовляємо блокноти з логотипами за індивідуальними замовленнями і вже готовим проектам. Якщо ви не до кінця впевнені в тому, що саме вам потрібно, ми завжди допоможемо з підбором параметрів майбутніх виробів.

Формат

Ми займаємося виготовленням різноформатних рекламних блокнотів з логотипами. Вироби А6, а5, а4 друкуються в нашій друкарні однаково якісно і швидко. Залежно від напрямку діяльності вашої компанії ми допоможемо вам прийняти оптимальне рішення і порадимо, який саме формат вибрати.

Щільність паперу та кількість аркушів

Обрана щільність листів блокнота впливає на вартість всього замовлення. Ми допоможемо вам розрахувати її і порадимо, в яких випадках взяти папір щільніше, а коли не варто. Все залежить від призначення продукції, її дизайну і формату, в тому числі і кількість сторінок.

Плетіння й тип обкладинки

Замовити друк блокнота книжка, друк блокнотів на пружині, кільцях (друк відривних блокнотів), в твердій палітурці, в м’якій палітурці, з гумкою, матових і глянсових – все це можливо, якщо звернутися в нашу друкарню. В індивідуальному порядку розбираємо, що підходить саме вам і як за допомогою простого оформлення передати задум і ідею логотипу.

Блокнот з повнокольоровим друком

При виготовленні рекламної продукції ми застосовуємо цифровий друк. Це означає, що обкладинка блокнота по завершенні всіх етапів виробництва матиме ефектний і привабливий вигляд. Сучасні технології, які використовуються нами в роботі, дозволяють домогтися високої чіткості зображення, а тому кожна деталь логотипу вашої компанії, зображеного на готовому блокноті, буде виглядати гідно. Якість і швидкість виконання замовлень забезпечуються за рахунок ризографии – тиражування на спеціальному обладнанні, цифровому дуплікаторі, який дає зображенням високий дозвіл, а самого виробу – невисоку собівартість.

Ламінація

Робимо друкарську обробку виробів. Вона підкреслить статус компанії, яка поширює блокноти з власним логотипом, викличе більше довіри і приверне аудиторію бренду. Ламінація обкладинок і листів не тільки сприяє більшій зносостійкості паперової продукції, але і дозволяє їй виглядати більш дорого і презентабельно. Ми використовуємо як холодну, так і гарячу ламінацію. Можливо надання листам матового, глянсового ефектів і т.д.

Терміновий друк блокнотів під замовлення в Києві в друкарні Принт Центр

Швидкий темп життя у великому місті ніколи не дає розслабитися. Це особливо відчувають на собі ті, хто займається бізнесом, і іноді питання про його просуванні не терпить зволікань. Якщо вам терміново потрібно надрукувати великий наклад блокнотів, у нас це можна зробити не тільки швидко, але і недорого. Ми надаємо нашим клієнтам послугу швидкого друку, що дозволить вам забрати своє замовлення протягом того дня, коли він був оформлений. А чим більше тираж, тим дешевше вам обійдеться придбана поліграфічна продукція.

Ми знаходимося в місті Київ (Україна), але ви завжди можете оформити замовлення прямо на сайті, де також можна уточнити інформацію про знижки. Оперативний друк блокнотів в Принт Центрі здійснюється в години роботи офісів друкарні.