Компанія «Принт-Центр» виконує друк абонементів на вигідних для замовників умовах. Цю послугу замовляють спортивні і розважальні центри, басейни, школи верхової їзди і ін. Абонементи потрібні для їх постійних клієнтів, що користуються послугами компаній, магазинів, центрів. Для друку використовується сучасне обладнання та якісні матеріали.

Виготовлення абонементів в Києві

Якщо потрібно замовити друк абонементів дешево, то звертайтеся в компанію «Принт-Центр». Фахівцям потрібно надати макет, на якому зображено все те, що потрібно замовнику. Якщо розробка відсутня, то можна замовити створення ескізу у штатного дизайнера компанії. Ця послугу оплачується окремо, але вкладені в неї гроші швидко окупаються, тому що професіонал створює максимально привабливий макет.

Після цього починається друк абонементів для занять (картки). Видрукуваний лист розрізається, продукція сортується і відправляється замовнику. Готові абонементи привабливо виглядають, характеризуються високою якістю. Процедура друку займає невелику кількість часу. Для оплати замовлень передбачено кілька зручних для клієнта способів.

Друк абонементів – переваги і плюси

Професійний друк абонементів в друкарні виконується в стислі терміни. На послугу встановлені доступні ціни. Видрукувані листи і картки характеризуються бездоганною якістю. Якщо друк здійснюється на ламінованої папері, то абонементи мають підвищену стійкість до вологості. Їх можна зберігати в гаманці, в сумці або в кишені.

Радимо вам зв’язатися з представниками компанії, щоб замовити друк абонементів на вигідних умовах. Вони привабливо виглядають і притягують увагу. Крім утилітарної функції абонементи виконують завдання рекламного носія. На них можна віддрукувати адресу спортивного залу, школи, магазину. Якщо власник викине картку, то вона все одно буде нести інформацію про пропоновані послуги.

Друк абонементів в друкарні ПрінтЦентр (Київ)

Клієнти замовляють виготовлення абонементів в нашій друкарні з наступних причин:

  • високий рівень обслуговування;
  • приваблива для замовників цінова політика;
  • неухильне дотримання умов договору;
  • оперативне виконання завдань будь-якого рівня складності;
  • бездоганну якість друку;
  • зручні способи оплати.

Рекомендуємо звернутися до наших співробітників, щоб замовити друк абонементів в друкарні за привабливою ціною. Якщо у вас залишилися питання – будь ласка, звертайтеся будь-яким зручним для вас способом, будемо раді надати консультацію щодо цікавить вас продукції.