Перше, що привертає увагу при знайомстві з товаром, – його упаковка та цінник. Їхня простота і недбалість можуть відштовхнути потенційного покупця, тоді як друк цінників та етикеток на замовлення в сучасній друкарні, навпаки, послужить додатковою рекламою і викличе непідробний інтерес до цієї пропозиції. Тож для підприємств торгівлі, націлених розширення купівельної аудиторії, професійне виготовлення цінників на замовлення є обов’язковою частиною повсякденної роботи. Тим більше, що завдяки можливостям сучасної друкарні друк лейблів та цінників оптом здійснюється дуже швидко, а вартість готових виробів зберігається на доступному рівні та не впливає на продажну ціну товарів.

Якісний цифровий друк цінників на папері А4

Якісні цінники, друк яких було виконано на сучасному устаткуванні, вирішують відразу кілька важливих завдань:

  • барвистий цінник допоможе виділити новий чи акційний товар;
  • приваблива та читабельна упаковка спростить пошук для покупця та стане додатковим плюсом на користь вибору товару з яскравою етикеткою;
  • друк цінників зі штрихкодом полегшує облік товару та їх ідентифікацію, а також прискорює процес розрахунку на касовому вузлі;
  • брендовані цінники стануть додатковою рекламою виробника та чинником формування довіри покупців до фірмової продукції.

Ціни на друк цінників на щільному або самоклеючому папері

Бажаючи недорого замовити друк етикеток та цінників, клієнт має визначитися з форматом майбутніх виробів:

  • вибрати друк цінників для одягу на паперовій основі або плівці, що залежить від виду товару та особливостей його розміщення на торговій точці;
  • уточнити кількість кольорів, із застосуванням яких буде виконано друк багаторазових цінників;
  • зорієнтуватися з типом клейової основи, якщо замовлено офсетний друк цінників у рулоні, щоб умови зберігання товару не стали причиною псування друкованої продукції;
  • висловити свої переваги щодо дизайну виробів, особливо якщо має бути виготовлення пластикових цінників багаторазового використання.

На підставі висловлених побажань та міркувань практичності майбутніх виробів дизайнер розробить ескіз, за яким пізніше буде виконано цифровий друк цінників на А4. Завдяки роботі в комп’ютерному режимі узгодження проекту і внесення правок займає мало часу, а друк цінників на папері, що самоклеїться, здійснюється в найстисліші терміни.

Дешево замовити друк цінників та етикеток на товар

Підприємствам торгівлі та іншим суб’єктам діяльності, які бажають замовити друк цінників на товар, свої послуги пропонує компанія «ПринтЦентр» у Києві. Наявність у власній друкарні сучасного високопродуктивного обладнання та широкий вибір витратних матеріалів дозволяє нашому підприємству не тільки працювати з типовими проектами, але й виробляти оригінальні, нестандартні цінники, а також друк брендованих цінників за індивідуальними ескізами з гарантією високої якості поліграфії незалежно від тиражу. Для клієнтів з віддалених регіонів та великих замовників передбачено терміновий оптовий друк цінників з доставкою готової продукції по території України.

Уточнити ціну на виготовлення настінних цінників у магазин та на друк клейких цінників можна за вказаним телефоном. Ісі наші клієнти гарантовано отримують професійний підхід, індивідуальні комфортні умови обслуговування. Якщо у вас залишились додаткові питання, будемо раді проконсультувати вас з приводу замолення поліграфічної продукції.